Referencie a výsledky

Školenia, spolupráca a konzultácie:

Keď z našej firmy odchádzala kolegyňa, ktorá pre nás pripravovala excel reporty s použitím zložitých funkcií, musela som rýchlo riešiť situáciu a hľadať školenie na Excel, ktoré by nás naučilo konkrétne postupy potrebné pre pokračovanie v jej práci. Mali sme dobré skúsenosti v Exceli, nakoľko v ňom každý deň pracujeme, avšak nie tak pokročilé, aké si spracovanie špecifických reportov vyžadovalo. Ponuku školení od pani Pogranovej som našla na internete a veľmi ma oslovili jej zrozumiteľné kurzy, rady, tipy, ktoré som si najskôr online sama vyskúšala. A práve to bolo kľúčové, prečo som jej neskôr napísala. S maximálnou ochotou a trpezlivosťou viedla školenie, chápala a aj prihliadala na to, že sme pod tlakom, a potrebujeme čím skôr nabehnúť ďalej v spracovaní komplikovaných reportov. Naviac sme si prešli ďalšie iné Excel tabuľky, s ktorými v našej firme pracujeme. Pomohla nám ich zjednodušiť tak, aby sme nerobili podklady príliš zložito, čím nám naozaj ušetrila vzácny čas, ktorý sme síce venovali práci, no popri tom sa nám brzdila produkcia. Vďaka jej skutočnému záujmu nám pomôcť a dôvere, ktorú dáva, som sa rozhodla prehodnotiť situáciu a navrhla som jej rovno externú spoluprácu, a už druhým rokom pre nás sama spracúva Excel tabuľky na základe nami doručených podkladov. Vždy je pripravená s nami riešiť zmeny či mimoriadne požiadavky. A my máme čas venovať svoje úsilie tam, kde sme lepší zase my. Pani Pogranová je promptná, vnímavá, postupuje systematicky a neustále vylepšuje, čo môže a posúva nás vpred, a preto sú jej znalosti a práca pre nás cenné. Teším sa, akú príjemnú a zmysluplnú spoluprácu máme medzi sebou.
Soňa Lehocká, Managing partnerSLOVAKIA ALTIS GROUP s.r.o., Trenčín

Zuzana Pogranová

Viac ako 10 rokov vediem firemné i individuálne kurzy programov MS Excel, Word a PowerPoint.

Okrem toho poskytujem aj konzultácie a poradenstvo, aby sa ľudia čo najmenej trápili pri spracovaní svojich údajov. Mojim cieľom je ušetriť im čas, energiu i nervy...

>> o mne v skratke <<

Chcete vedieť, ako premýšľa Excel?

Stiahnite si ZADARMO video a dozviete sa to :)

*Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.

Spolupráca so Zuzanou bola skvelá. Pripravila mi viac návrhov, z ktorých som si jeden vybrala. Všetko stihla ešte skôr, ako bolo dohodnuté. Ešte raz ďakujem. S takýmito ľudmi sa skvelo spolupracuje. (Tvorba cenníka v Exceli)
Martina DudováPrírodná kozmetika Kvitok - www.kvitok.sk
Profesionálne video s návodom sme dostali už do 48hod aj napriek tomu, že prvá komunikácia prebehla v piatok poobede. Pomohla nám zautomatizovať časovo náročné procesy v exceli. Ďakujeme za skvelú spoluprácu, určite Vaše služby využijeme aj v budúcnosti. (Tvorba videa s postupom pre úpravu tabuľky v Exceli)
Ing. Matúš HutkaRACES, s.r.o., www.race-shop.sk
Pred tým, než som stretol p. Pogranovú, myslel som si naivne, že Excel je prekonaná aplikácia. Avšak po nastavení mojej nosnej firemnej dokumentácie práve v Exceli, som svoj názor veľmi rýchlo zmenil. Úlohy boli spracované nielen špičkovo profesionálne, ale hlavne rýchlo a s funkciami, ktoré mi pomôžu ďalej napredovať v mojom podnikaní. To všetko s príjemným jednaním na vysokej úrovni. Ďakujem za túto službu, ktorú budem aj naďalej využívať a samozrejme ďalej odporúčať.
Richard SladkýRMS Promotion s.r.o., www.promotex.sk, www.promotex.cool-shop.eu/cz
Na Zuzku jsem náhodou narazila v době, kdy jsem psala svůj eBook. Zasekla jsem se na obsahu. Nešlo mi vytvořit odrážky v obsahu tak, jak jsem si představovala a navíc, je ještě zarovnat. Bylo to pro mě horší, než napsat 40 stránek textu. Zuzka byla ochotná a nabídla mi pomoc, a mi spadl kámen ze srdce. Nejenže mi vytvořila obsah přesně, jaký jsem chtěla, ale navíc mi upravila zarovnání na stránkách a vyrobila obsah, na který, když se klikne, skočí na kapitolu. Moc ti, Zuzko, děkuji, ušetřila jsi mi spoustu starostí. Všem doporučuji její služby, protože Zuzka je opravdu profík! (Úprava e-booku vo Worde)
Lenka Krůpováwww.lenkakrupova.cz
Zuzka je proste super. :) Už som zažil rôznu spoluprácu, ale Zuzkin prístup je nadštandardný. (Úprava knihy vo Worde)
Filip SmutnýAutor knihy Kúzelné papiere, www.martinus.sk/?uItem=269261
Školenie ešte „rezonuje vo vzduchu", študáci si veľmi pochvaľovali. Dcéra mi povedala, že sa naučila viac ako za celý semester... Podstatné je, že sa všetkým otvorili oči a už vidia možnosti Excelu, začali ho chápať nielen ako „vypĺňač" tabuliek, ale hlavne ako mocný nástroj v práci s číslami. Niektorí už aj prišli s návrhmi, čo – kde aplikovať. Ešte pred začiatkom som trom „nevercom" povedal, že musia absolvovať aspoň doobedie a keď im to nič nedá, ďalej už nemusia prísť. Videli ste – účasť sa nemenila. Osobne to hodnotím veľmi pozitívne, určite si to ešte zopakujeme, doplníme, rozšírime. Excel je téma priam nekonečná. Mne osobne vyhovovala aj tá atmosféra, robili sme to takto prvýkrát, myslím si, že to bolo nielen osožné, ale aj príjemné.
Kamil BorošAgronatur, s.r.o., Jasová
Už som prešla niekoľkými externými školeniami Excelu, no po prezretí niekoľkých Zuzkiných videí v kombinácii s online školením so Zuzkou cez Skype, ich považujem za zbytočné. Pri videách som upevnila základy a cez Skype sme si prešli konkrétne príklady z praxe, s ktorými som mala problém. Videá sú pre užívateľa ľahko pochopiteľné, presne popisujú postup tvorenia funkcií a mne osobne veľmi pomohli zefektívniť každodennú prácu. Online školenia cez Skype majú veľkú výhodu vo flexibilnosti a nezaostávajú za osobnými, nakoľko s možnosťou zdieľania obrazoviek rovnako človek v danom momente vidí postup a vie riešiť nejasnosti. Svoju zručnosť v Exceli plánujem do budúcna vylepšovať a nebude to s nikým iným len so Zuzkou :) Vrelo odporúčam. Veľmi oceňujem prístup, promptnosť a ochotu.
Martina Kormošová
Školenia s p. Zuzkou sme absolvovali už niekoľkokrát. Témy školení si dohodneme vždy vopred, avšak priebeh školenia nie je nalinkovaný a vždy je priestor aj na individuálne otázky. Veľakrát sa stalo, že sme narazili na funkcionality (nielen) excelu, o ktorých sme ani nevedeli, že existujú. Školenia nás posúvajú vpred a nakoľko sú vytvorené "na mieru", to, čo sa naučíme, denne aj využívame pri našej práci. Keďže sme s prístupom a úrovňou školení maximálne spokojní, školenia s p. Zuzkou sa stali súčasťou nášho vzdelávacieho programu. Ďakujeme.
Team KNAUFKNAUF Bratislava s.r.o., www.knauf.sk
Osobná konzultácia ma posunula ďaleko dopredu. Som maximálne spokojný. Vrelo odporúčam.
Milan HeškoWilmont s. r. o., Ilava, www.wilmont.eu
Som vďačná za možnosť využiť kurz s individuálnym prístupom, tzv. “šitým na mieru“. So Zuzkou bolo školenie záživné, dynamické, vysoko oceňujem jej flexibilitu a profesionalitu. Svoje znalosti v používaní vzorcov a menšom počte funkcií som takto v krátkom čase rozšírila o ďalšie funkcie a nástroje na prácu s dátovými tabuľkami. Vrelo odporúčam každému, kto má chuť excelovať s Excelom 😊
Ing. Lucia Palkechová PhD., Senior Consultant - Audit Team
Školenia so Zuzkou sú zrozumiteľné, jasné a detailné, no hlavne sú obohatené praktickými ukážkami, radami, tipmi a fintičkami na zlepšenie práce s Excelom v už zabehnutých koľajach. Čo na nej oceňujem, je jej ústretový, názorný a individuálny prístup k účastníkom školenia.
Ing. Katarína Luptáková, vedúci tímu VzdelávanieStredoslovenská distribučná, a. s., Žilina, www.ssd.sk
Školení připravené a vedené paní Zuzkou bylo velmi přínosné a ušité nám přímo na míru. Vše vysvětlené do detailu tak, aby bylo pochopeno a také ihned odzkoušeno všemi účastníky. Školení vedeno v klidné a pohodové atmosféře. Za mě jedno z opravdu přínosných školení.
Ing. Jitka Šenková, MBA, Inside Sales RepresentativeFuture Electronics, s.r.o., Praha, www.FutureElectronics.com
Zuzku som oslovila, pretože sa poznáme už dlho a kolegovia mi zadali požiadavku na školenie na Excel. Smerovanie školenia prispôsobila našim požiadavkám, aj keď sme jej vopred nedali veľa tipov na to, čo potrebujeme školiť. Mala pripravené príklady a fintičky, ktorými nás zamestnala hneď od začiatku. Ja ako bežný používateľ som mala čo robiť celý čas a na moje počudovanie aj pokročilejší kolegovia sa naučili veľa nových vecí a nemali sa kedy nudiť. Všetky otázky, ktoré sme na Zuzku mali, nám hneď zodpovedala, školenie prebehlo v uvoľnenej a veselej atmosfére. S úsmevom spomíname na klik klik... a podobné hlášky... ďakujeme Zuzke
Ing. Silvia Šulterová, PhD., Human ResourcesDelfingen SK-Nitra, Zlaté Moravce, www.delfingen.com
Zuzka je veľmi šikovná, milá, trpezlivá, ochotná všetko vysvetliť. Keď účastníci niečomu nerozumejú, zdrží sa pri prednášanej téme dlhšie. Navádza pokojnú atmosféru, pri ktorej sa dobre sústredí na prednášané témy.
Narcis Hriňová, referent vzdelávaniaStredoslovenská distribučná, a. s., Žilina, www.ssd.sk
Školenia, ktoré vedie Zuzka, sú pre mňa veľmi prínosné, nakoľko pristupuje k účastníkom s veľkou trpezlivosťou a aj individuálne. Výklad je zrozumiteľný, jasný aj viackrát zopakovaný, aj s praktickými ukážkami premietanými priamo pred účastníkmi.
Lívia Martinčeková, referent vzdelávaniaStredoslovenská distribučná, a. s., Žilina, www.ssd.sk

Online video kurz Excel - pevné základy:

Tak som sa konečne prelúskala základmi excelu. Je to úžasná forma, všetko vidím, kde sa čo nachádza. Väčšinu som už vedela, len som si to oprášila, ale nevedela som, že sa dá robiť postupnosť čísel nielen po 1, ale i po 5, po 10, alebo koľko potrebujem, a to i smerom nahor i nadol. No a bonus v poslednej lekcii - kopírovanie vzorca - vždy som ťahala čierny krížik odhora až dole, nevedela som, že to funguje aj na dvojklik. Tak za toto Vám ďakujem. Bolo to super, poučné, ťahák perfektný ako i excelovské súbory, v ktorých som si tie veci skúšala. Už som si zakúpila ďalší level 7 top nástrojov.
Ingrid Slivková

Online video kurz Excel - 7 TOP nástrojov:

Spracovanie online kurzu sa mi páči, jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné... Krátke videá zároveň nestoja človeka veľa času. Osobne by som potreboval niečo pokročilejšie, ale napriek tomu som si tu našiel niektoré veci, ktoré som dodnes nepoužíval, ale v praxi určite využijem. Nikdy som napríklad nepoužíval podmienené formátovanie, ale namiesto toho som robil všetko zdĺhavo cez filtre. Kurz určite pomôže tomu, kto chce podchytiť základy k najpoužívanejším nástrojom Excelu.
Matej Bodnár
Už keď som si pozrel prvé video s veľmi príjemným hlasom aj super metodikou, vedel som, že Excel a ja budeme dobrí priatelia. Strávil som nad kurzom týždeň cca 3 hodiny denne a vďaka nemu sa zo mňa stal veľmi erudovaný užívateľ Excelu. Najviac si cením ako nástroj kontingenčnú tabuľku, ktorá je často požadovaná aj na personálnych pohovoroch. Práve dnes, cca týždeň po zakúpení online kurzu, som získal prácu aj vďaka svojim nadobudnutým znalostiam a zručnostiam z Excelu. Ešte raz Vám ďakujem.
Miroslav Lenárth
Zuzkin kurz je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých užívateľov Excelu. Kurz je rozdelený na tématické časti a každá časť na viacero videí so stručným obsahom. Toto rozdelenie mi pomáhalo sa veľmi rýchlo zorientovať v obsahu a kedykoľvek sa vrátiť k téme. Najviac ma zaujali videá na kontingenčné tabuľky. Myslela som si, že je to príliš komplikované, pretože veľa mojich kolegov im nerozumie. Avšak po Zuzkiných videách som zistila, že sú vlastne jednoduché, ak človek chápe princípy ich tvorby. Čo sa mi ďalej veľmi páčilo, bolo to, že videá boli obohatené i o doplnky ako šípky, ktoré názorne dovysvetľovali to, čo Zuzka rozprávala. Kurz rozhodne odporúčam ako veľmi kvalitný a dostupný spôsob ako sa naučiť všetko, čo človek môže potrebovať na zjednodušenie svojej práce.
Jana Osičkováwww.janaosickova.sk, kreatívne organizovanie a plánovanie času
Ako väčšina užívateľov tohto programu som ho využívala v administratíve, len tak laicky na tvorbu tabuliek s nejakými databázami, s ktorými sa ale už nič nedialo (bol to len stručný a jasný prehľad údajov na jednom mieste v peknej farebnej tabuľke). Ako momentálne nezamestnaná sa pripravujem na výberové konanie, kde zamestnávateľ požaduje dobrú znalosť Excelu. Tak som sa mu pozrela „na zúbky" a bola som nadšená (až fascinovaná), čo všetko Excel dokáže. Najskôr som siahla po YouTube a rôznych stránkach, kde som natrafila aj na tú Vašu. Aj vďaka Vášmu online kurzu som napr. až tu pochopila, ako to je s tým VLOOKUP-om a tým jeho prvým stĺpcom. Ja som sa tiež zamilovala do Excelu. Som síce v začiatkoch spoznávania „mojej novej lásky" :), ale aj keď na pohovore neuspejem, určite sa budem stále snažiť zdokonaľovať. Dnes mám síce z toľkých nových informácií „guláš v hlave" (čo, kde, ako?), ale verím že si to tam „hore" postupne nájde svoju hlbokú stopu. Vďaka kurzu mám teraz všetko pokope a môžem sa k tomu hocikedy vrátiť. Ešte raz vďaka za Vašu precíznu, excelentnú a pútavú prácu nad kurzami, ktoré sú aj s webstránkou do detailov prepracované.
Renáta Tichá
V prvom rade PARÁDA. Je to skvele prepracované a premyslené, čo sa týka poslania – ukázať/naučiť/nechať precvičiť. Myslím, že kurz je veľmi vhodný pre ľudí, ktorí preferujú samoštúdium. Zuzka vedie krok po kroku. Vysvetľuje príjemne, zrozumiteľným hlasom. Nezabúda na detaily a sú z nej cítiť skúsenosti lektorky Excelu.
Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk

Online video kurz Excel - makrá:

Kurz Makrá je super a používanie makier mi ozaj šetrí hodiny života 😊 každé dva týždne mám k dispozícii obrovskú tabuľku s údajmi zo všetkých krajín k výberovým konaniam v spoločnosti, kde pracujem. Takto si všetko jednoducho sprehľadním, vyfiltrujem to podstatné a upravím podľa mojich predstáv za 3 sekundy, čo je super 😊 ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré a nech sa darí 😊
Kristína Chochulová
Pre mňa je to najlepší online kurz, aký som absolvovala. A to som mala predplatené rôzne online kurzy – síce nie k Excelu, ale napríklad na úpravu fotografií a iné. Na tomto školení je výborné to, že nielen vidíme postup na nahovorenom videu, ale môžeme si postup sami vyskúšať (vďaka príkladom). A tiež je k dispozícii prehľadný ťahák na stiahnutie (keď náhodou zabudneme). Musím povedať, že je to výborný materiál s postupmi, ktoré sa dajú následne aplikovať na vlastné dokumenty. Veľkou výhodou je, že autorka kurzu je k dispozícii. Takže ak niečomu nerozumiete, alebo Vám niečo nefunguje, tak odpovie na prípadné otázky.
Martina WeissováVedúca predajne Kärcher Center Bratislava
Kurz je skvelý, výborne polopatisticky vysvetlený. Vždy som si hovorila, že sa počas materskej naučím robiť s makrami. Ale nikdy som tomu neverila. Naskytla sa mi však príležitosť brigádovať po večeroch z domu pre jednu firmu. Spracovávam im reporty a pracujem stále len v Exceli. A potom mi z neba spadol tento kurz. Dostala som ho ako darček na Valentína :) To, že si budem môcť niektoré tabuľky a databázy naformátovať jedným kliknutím, mi ušetrí hodiny práce. Čo je skvelé, pretože čakám už druhé dieťa a bála som sa, že sa brigády pri dvoch deťoch budem musieť vzdať, pretože nebudem mať jednoducho kedy spať. Ale s pomocou aj keď jednoduchých makier verím, že to budem zvládať. Takže ďakujem a teším sa aj na ďalšie pokročilé kurzy.
Mária Náčinová
Zrozumiteľné, ťahák k dispozícii, pomocné súbory na preskúšanie... Upozornenia aj na to, na čo si treba dávať pozor. A aj v ťaháku je všetko zhrnuté. S týmto som ja osobne najviac bojovala – keď sa človek zasekne a nevie, ako nájsť a opraviť chyby. Kurz obsahuje všetko podstatné, ako som už v Zuzkiných kurzoch zvyknutá 🙂
Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk
Makra uživatelsky používám, ale vždycky jsem cítila, že mi "něco" chybí. Když jsem zjistila, že Zuzana Pogranová spouští online kurz na makra, neváhala jsem ani minutu. Tušila jsem totiž, že bude plný různých fintiček a návodů, jak si poradit. A opravdu jsem se nemýlila. Postup je vysvětlovaný velmi příjemně, jednoduše a i úplně nezkušený uživatel se naučí si makro naklikat během malé chvilky. Připravené soubory jsou parádní na vyzkoušení. Pokud vás makra vždycky lákaly, ale báli jste se to zkusit, tak běžte do toho. Ani ne za hodinu a půl se naučíte všechno důležité a dostanete spoustu tipů navíc.
Lenka Mikšátkováwww.mameradiexcel.cz

Ako vyrobiť ebook v PowerPointe:

Návod na eBook v PowerPointe je jednoducho ÚŽASNÝ. Pracujem na novom ebooku + prerábam starý - no jedna radosť. Super práca, na Word som už zabudla :D Skvelý, presný a podrobný návod ako vytvoriť eBook podľa vlastných predstáv. Jednou vetou: DOKONALÝ NÁVOD NA DOKONALÚ PRÁCU K DOKONALÉMU VÝSLEDKU!!
Renáta Mrozekováwww.milujemtaliansko.sk
Zuzko, mockrát děkuju za hodiny ušetřeného času. PowerPoint byl pro mě vždy noční můra a teď ho snad ještě budu mít ráda! :-) Pro ty, co váháte, mám dotaz. Orientujete se v PowerPointu, ale pořád všechno děláte metodou pokus omyl? Trávíte spoustu času tím, že hledáte, jak si vytvořit svou vlastní šablonu, jak ji změnit, když si něco rozmyslíte, jak zařídit, aby text obtékal obrázek, jak udělat dva nadpisy na stránku a mnoho dalšího? Chcete vytvořit e-book v PowerPointu a nejste si jistí, jestli to zvládnete? Odpovědi najdete v Zuzčině e-booku. Vše je jasně a přehledně vysvětleno. Písemně i obrazně (videa). Konec tápání, tady máte všechno, co potřebujete, aby byl váš e-book krásný, přehledný a upravený!
Olga Plíčkováwww.olgaplickova.cz
Chtěla jsem napsat e-kuchařku a k tomu se mi MS Word opravdu nehodil. Měla jsem ji v něm sice předběžně napsanou, ale počítala jsem, že grafickou podobu jí dá MS PowerPoint. Zuzčin e-book mi zachránil strašně moc hodin a to jsem si myslela, že PowerPoint docela ovládám. Zvlášť pak nepřekonatelný oddíl o tvorbě šablon. Kdybych ale o e-booku věděla dřív, psala bych e-kuchařku rovnou v PowerPointu a nemusela pak trávit spoustu času kopírováním textů. Je to tak snadné a jakékoli hromadné grafické změny v celém souboru jsem zvládla během pár minut. Moje heslo pro tvorbu dalších e-booků: "Díky Zuzce už od začátku jedině v PowerPointu!"
Milena Vaštováwww.milenavastova.cz
Děkuju moc za super eBook, velmi mi pomohl a usnadnil celý proces vytváření eBooku. Vyhovuje mi systém na sobě nezávislých textových a obrázkových polí, na který jsem byla zvyklá z vytváření příruček ve Scribusu. Nicméně Scribus je určen pro tvorbu tištěných podkladů, které nepotřebují využívat hypertextovch odkazů, takže pro můj nový eBook se brzy ukázal jako ne úplně šťastné řešení. Příspěvek ve skupině Podnikání z pláže mě inspiroval zkusit to s PowerPointem. Považuji se za dost technicky zdatného PC uživatele, přesto byl ebook Ako vyrobiť e-book v PowerPointe doslova třešnička na dortu, která mi umožnila udělat vše sofistikovaněji a s využitím všech možných vychytávek, které bezvadně šetří čas a nervy. Takže velké díky, řadím se mezi naprosto spokojené zákazníky :-)
Daniela Šmolíkováwww.danielasmolikova.cz
Musím poděkovat za skvělé návody, které mě už vícekrát zachránily. A to i když pokaždé tvořím v jiné verzi PowerPointu. Zuzka je vždycky ochotná mě navést, když si nevím rady. Takže Zuzi, díky ❤ vřele doporučuju
Kateřina Chrobákováwww.katerinachrobakova.cz

Úprava záverečnej práce vo Worde podľa smernice univerzity (podrobné návody):

Zuzčiny návody v podobě videí mi naprosto učarovaly! Díky nim byla úprava mé diplomové práce jednodušší a hlavně rychlejší! Protože, když dopisujete diplomovou práci, největší trápení vám přidělá právě konečná fáze úprav textu. Zuzka ve svých videích názorně vše ukáže a vysvětlí, takže jsem byla schopna krok za krokem postupovat přesně podle jejích rad a vytvořit tak perfektní editaci své práce! Díky Zuzko! Tyto návody ráda doporučuji všem studentům!
Bc. Kateřina Hanákováwww.nezavislazena.cz
Zuzi, je to perfektná vec a už sa teším, ako tvoje videá využijem pri písaní záverečnej práce. Videá sú podrobné, prehľadne natočené, dá sa podľa nich postupovať krok za krokom. Študenti určite ocenia, že ich navedieš presne a nemusia sa sami hodiny trápiť nad počítačom a hľadať, čo sa kde nastavuje. Navyše ponúkaná osobná mailová pomoc v prípade, že by škola vyžadovala ešte niečo naviac, je tiež výborná. Myslím, že takýto podrobný návod na trhu chýbal a ďakujem za možnosť vyskúšať pri úprave mojej práce.
Mgr. Lenka Leškováwww.lenkaleskova.sk