Ponuka online-video kurzov:

Kurzy prístupné okamžite po registrácii (celoročne):

Excel - pevné základy (zadarmo)

Kurz je určený nielen začiatočníkom. Obsahuje návody, ktoré potešili (i prekvapili) aj mnohých pokročilých užívateľov. Tieto postupy by mal poznať každý, kto pracuje s Excelom.
Viac informácií →
0
👤

Excel - 7 TOP nástrojov

Posuňte svoje vedomosti ďalej a využívajte Excel efektívne - ušetrite si prácu, čas i svoje nervy. Online kurz je venovaný 7 najpoužívanejším nástrojom (funkcie, kontingenčné tabuľky, grafy...), bez ktorých si nevieme prácu v Exceli predstaviť. Kurz vám môže pomôcť aj ako príprava na pracovný pohovor.
Viac informácií →
0
👤

Funkcia VLOOKUP+

Všetko o jednej z najpoužívanejších funkcií získate na jednom mieste. Ako ju jednoducho použiť, ako hľadať sprava doľava, podľa viacerých stĺpcov, ako nájsť viac výskytov a mnohé ďalšie. Okrem funkcie VLOOKUP sa naučíte používať aj funkcie INDEX, MATCH, HLOOKUP a ďalšie.
Viac informácií →
0
👤

Makrá v Exceli

Pozdvihnite prácu s Excelom na najvyšší level pomocou makier. Kurz je venovaný každému, kto chce začať tvoriť makrá a nevie, ako začať. Dozviete sa, ako makrá nahrávať a aj základné príkazy jazyka VBA. Vôbec nevadí, ak ste doteraz neprogramovali. Kurz je venovaný úplným začiatočníkom.
Viac informácií →
0
👤

Kurzy prebiehajúce iba raz v roku (informácie k termínom nájdete na stránke príslušného kurzu):

Kontingenčné tabuľky

Jeden z najlepších nástrojov v Exceli. V kurze sa dozviete JEDNODUCHÝ postup, ako kontingenčné tabuľky (pivotky) vytvárať, aké možnosti ponúkajú a aj čo to o tvorbe dashboardov (násteniek).
Viac informácií →
0
👤

Podmienené formátovanie

Farbičiek nikdy nie je dosť. A ešte lepšie, keď sa formát aplikuje sám automaticky podľa zadaných pravidiel. V kurze sa naučíte nastaviť jednoduchšie i komplikovanejšie pravidlá podmieneného formátovania.
Viac informácií →
0
👤

Vzorce a funkcie

Online video-kurz ku kľúčovému nástroju v Exceli: vzorce a funkcie. Bez výpočtov to nejde... V kurze sa naučíte systém, ako funkcie pracujú, a používať dôležité nástroje pre uľahčenie práce so vzorcami a funkciami.
Viac informácií →
0
👤

Kurzy k iným programom - prístupné okamžite po registrácii (celoročne):

Úprava záverečnej práce vo Worde

Upravte si svoju prácu rýchlo a ľahko podľa smernice univerzity.
Viac informácií →
0
👤

Ako "vyrobiť" e-book v PowerPointe

Na písanie textu používa väčšina ľudí Word. Ale... tvorba a úprava kníh v PowerPointe je jednoduchšia a hlavne, ak máte veľa obrázkov, tak aj bez nervov 🙂
Viac informácií →
0
👤

Online video-kurzy dobíjajú svet! Prečo? Pretože:

 • Sú pohodlné
  Nemusíte nikam cestovať. Učíte sa v čase, ktorý vám vyhovuje, a na mieste, ktoré vám vyhovuje. Napríklad doma na gauči, v posteli a pokojne aj v pyžame 🙂 Alebo vo vlaku cestou do práce, či v práci na zdokonalenie vašich pracovných súborov. Jednoducho kde a kedy chcete. Jedinou zanedbateľnou podmienkou je prístup k internetu.
 • Šetria čas a peniaze
  Oproti bežným kurzom vo vzdelávacích agentúrach šetria váš čas a peniaze. Nemusíte nikam cestovať - ušetríte za dopravu aj čas venovaný presunu z miesta na miesto. Naviac kurzy v agentúrach prebiehajú jeden alebo dva dni a treba sa ísť aj niekam naobedovať. Prípadne vo vzdialenejších mestách aj prespať. Stojí to opäť čas a peniaze. Niekedy na otvorenie kurzu musíte čakať aj mesiac - dva. Na online kurz čakať nemusíte 🙂
 • Máte ich stále k dispozícii
  K jednotlivým lekciám sa môžete hocikedy vrátiť a osviežiť ich v pamäti. Do kurzu budete mať doživotný prístup. Ak nejakú lekciu upravím, doplním, alebo čokoľvek iné v kurze pozmením, dám vám vedieť e-mailom.
 • Len vy a ja
  Absolvovali ste už nejaký kurz vo vzdelávacej agentúre? Najväčšou nevýhodou je množstvo účastníkov. Nie je čas na osobné riešenia, tempo sa nedá prispôsobiť všetkým. Niekomu vyhovuje pomalšie preberanie tém a niekto by chcel doslova "hltať" všetky informácie čo najrýchlejšie... V online kurze je celý čas venovaný iba vám. Tempo si prispôsobíte svojim potrebám. Môžete sa ma spýtať na čokoľvek a ja vám odpoviem. Počas kurzu bude moja maličkosť síce prítomná offline, ale môj hlas budete počuť v každom videu. A v niektorých uvidíte aj moju usmievavú tvár 🙂
 • Nemusíte sa učiť
  Prekvapenie, že? Doteraz som písala o vzdelávaní a odrazu, že netreba... Je to naozaj tak 🙂 Online kurzy nemusíte využívať iba na učenie sa. Postupy, ktoré sú v kurzoch uvedené, sa dajú aplikovať na hocijaké iné údaje. Nemusíte ich vedieť, dôležité je ich použiť a zautomatizovať si svoje súbory. Môžete ich len jednorazovo nastaviť vo vašich súboroch. V online kurze je pekne všetko pohromade, a tak máte na jednom mieste, ako daný nástroj použiť - nastaviť, upraviť, zrušiť... Netreba viac pátrať a hľadať na internete alebo u kolegov 🙂

Ako taký online video-kurz vyzerá?

Online kurz je vzdelávanie cez internet. Po prihlásení sa do sekcie kurzu na stránke www.zuzanapogranova.sk budete mať prístupné lekcie kurzu, pričom každá obsahuje návody vo forme videí

K dispozícii budete mať aj súbory, na ktorých si môžete uvedené postupy precvičiť, a aj samostatné úlohy na otestovanie získaných vedomostí.

Samozrejmosťou sú aj riešenia ku každému príkladu.

Naviac kurzy obsahujú aj bonusy. Tie sa môžu líšiť podľa obsahu kurzu - napríklad ťaháky (súbory pdf na vytlačenie), doplňujúce videá, súbory pdf s fintičkami a návodmi pre uľahčenie práce, odpovede na najčastejšie otázky atď.

Samozrejmosťou je aj to, že sa môžete na mňa hocikedy obrátiť s akoukoľvek otázkou, ak bude niečo nejasné, alebo to nebude fungovať tak, ako potrebujete....

Tak už len stačí vybrať si ten správny kurz pre vás. Alebo aj všetky 😉 Ak si neviete poradiť s výberom, napíšte mi cez kontaktný formulár (klik >>) alebo e-mail na zuzana@zuzanapogranova.sk a niečo spoločne vymyslíme.

Teším sa na vás v online video kurzoch...

Zuzana

Zuzana Pogranová

Lektorka kurzov:
- Excel
- Word
- PowerPoint

Viac o mne >>

Kurzy, konzultácie a tvorba súborov na kľúč >>

Ak máte záujem o moje služby, kontaktujte ma.