Aktuálne u mňa nájdete sedem video-kurzov k Excelu, jednu Fintičkáreň a dva kurzy k Wordu a PowerPointu. Nižšie si prečítajte podrobnejšie informácie ⬇⬇⬇

Pre začiatočníkov:

 • Ste začiatočníkom a chcete sa naučiť pracovať s Excelom?

 • Ste samouk a chcete preveriť alebo upevniť svoje základy?

Odporúčam video-kurz "Excel - pevné základy".

Registrácia je zadarmo a prístup k videám máte okamžite po prihlásení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

Pre mierne pokročilých:

 • Už s Excelom pracujete na základnej alebo mierne pokročilej úrovni, no máte pocit, že to treba ešte vylepšiť?

Odporúčam video-kurz "Excel - 7TOP nástrojov".

Je venovaný 7 najpoužívanejším nástrojom (funkcie, kontingenčné tabuľky, grafy...), bez ktorých si nevieme prácu v Exceli predstaviť. Kurz vám pomôže aj ako príprava na pracovný pohovor.

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

Kurzy k jednej téme:

 • Vyhľadávajte pomocou funkcie VLOOKUP (najnovšie je lepšie použiť XLOOKUP)

Všetko o jednej z najpoužívanejších funkcií získate na jednom mieste. Ako ju jednoducho použiť, ako hľadať sprava doľava, podľa viacerých stĺpcov, ako nájsť viac výskytov a mnohé ďalšie.

Okrem funkcie VLOOKUP sa naučíte používať aj ďalšie vyhľadávacie funkcie: INDEX, MATCH, HLOOKUP, OFFSET, FILTER atď., preto je v názve to znamienko +

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

 • Pozdvihnite prácu s Excelom na najvyšší level pomocou makier

Kurz je venovaný každému, kto chce začať tvoriť makrá a nevie, ako začať. Dozviete sa, ako makrá nahrávať a aj základné príkazy jazyka VBA.

Vôbec nevadí, ak ste doteraz neprogramovali = kurz začína od úplných základov nahrávania makier.

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

Pre mierne pokročilých a pokročilých:

 • Vzorce a funkcie

Online video-kurz ku kľúčovému nástroju v Exceli: vzorce a funkcie. Bez výpočtov to nejde...

V kurze sa naučíte systém, ako funkcie pracujú, a používať dôležité nástroje pre uľahčenie práce so vzorcami a funkciami.

Registrácia do video-kurzu je možná iba raz v roku. Kliknite na tlačidlo a dozviete sa viac o termíne.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

 • Kontingenčné tabuľky

Jeden z najefektívnejších nástrojov v Exceli. V kurze sa dozviete JEDNODUCHÝ postup, ako kontingenčné tabuľky (pivotky) vytvárať, aké možnosti ponúkajú a aj čo to o tvorbe dashboardov (násteniek).

V kurze sa dozviete všetko od základov, až po extrémne pokročilé nastavenia.

Registrácia do video-kurzu je možná iba raz v roku. Kliknite na tlačidlo a dozviete sa viac o termíne.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

 • Podmienené formátovanie

Farbičiek nikdy nie je dosť. A ešte lepšie, keď sa formát aplikuje sám automaticky podľa zadaných pravidiel.

V kurze sa naučíte nastaviť jednoduchšie i komplikovanejšie pravidlá podmieneného formátovania. Dozviete sa, na čo si dávať pozor a aké sú skryté úskalia.

Registrácia do video-kurzu je možná iba raz v roku. Kliknite na tlačidlo a dozviete sa viac o termíne.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

Fintičkáreň pre každého:

 • Excelovská Fintičkáreň obsahuje viac ako 500 krátkych videí pre bežnú prácu s Excelom

Či ste začiatočníkom, alebo pokročilým používateľom Excelu, vo Fintičkárni si určite nájdete množstvo užitočných pomocníkov.

Zjednodušte si bežnú prácu s Excelom pomocou jednoduchých nástrojov, skratiek, funkcií...

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

MS Word a PowerPoint:

 • Úprava záverečnej práce vo Worde

Upravte si svoju prácu rýchlo a ľahko podľa smernice univerzity.

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻
 • Ako "vyrobiť" e-book v PowerPointe

Na písanie textu používa väčšina ľudí Word. Ale... tvorba a úprava kníh v PowerPointe je jednoduchšia a predovšetkým, ak máte veľa obrázkov, tak aj bez nervov 🙂

Prístup k videám máte okamžite po uhradení.

0
🧑‍💻👩‍💻👨‍💻

Online video-kurzy dobíjajú svet! Prečo? Pretože:

 • Sú pohodlné
  Nemusíte nikam cestovať. Učíte sa v čase, ktorý vám vyhovuje, a na mieste, ktoré vám vyhovuje. Napríklad doma na gauči, v posteli a pokojne aj v pyžame 🙂 Alebo vo vlaku cestou do práce, či v práci na zdokonalenie vašich pracovných súborov. Jednoducho kde a kedy chcete. Jedinou zanedbateľnou podmienkou je prístup k internetu.
 • Šetria čas a peniaze
  Oproti bežným kurzom vo vzdelávacích agentúrach šetria váš čas a peniaze. Nemusíte nikam cestovať - ušetríte za dopravu aj čas venovaný presunu z miesta na miesto. Naviac kurzy v agentúrach prebiehajú jeden alebo dva dni a treba sa ísť aj niekam naobedovať. Prípadne vo vzdialenejších mestách aj prespať. Stojí to opäť čas a peniaze. Niekedy na otvorenie kurzu musíte čakať aj mesiac - dva. Na online kurz čakať nemusíte 🙂
 • Máte ich stále k dispozícii
  K jednotlivým lekciám sa môžete hocikedy vrátiť a osviežiť ich v pamäti. Do kurzu budete mať doživotný prístup. Ak nejakú lekciu upravím, doplním, alebo čokoľvek iné v kurze pozmením, dám vám vedieť e-mailom.
 • Len vy a ja
  Absolvovali ste už nejaký kurz vo vzdelávacej agentúre? Najväčšou nevýhodou je množstvo účastníkov. Nie je čas na osobné riešenia, tempo sa nedá prispôsobiť všetkým. Niekomu vyhovuje pomalšie preberanie tém a niekto by chcel doslova "hltať" všetky informácie čo najrýchlejšie... V online kurze je celý čas venovaný iba vám. Tempo si prispôsobíte svojim potrebám. Môžete sa ma spýtať na čokoľvek a ja vám odpoviem. Počas kurzu bude moja maličkosť síce prítomná offline, ale môj hlas budete počuť v každom videu. A v niektorých uvidíte aj moju usmievavú tvár 🙂
 • Nemusíte sa učiť
  Prekvapenie, že? Doteraz som písala o vzdelávaní a odrazu, že netreba... Je to naozaj tak 🙂 Online kurzy nemusíte využívať iba na učenie sa. Postupy, ktoré sú v kurzoch uvedené, sa dajú aplikovať na hocijaké iné údaje. Nemusíte ich vedieť, dôležité je ich použiť a zautomatizovať si svoje súbory. Môžete ich len jednorazovo nastaviť vo vašich súboroch. V online kurze je pekne všetko pohromade, a tak máte na jednom mieste, ako daný nástroj použiť - nastaviť, upraviť, zrušiť... Netreba viac pátrať a hľadať na internete alebo u kolegov 🙂

Ako taký online video-kurz vyzerá?

Online kurz je vzdelávanie cez internet. Po prihlásení sa do sekcie kurzu na stránke www.zuzanapogranova.sk budete mať prístupné lekcie kurzu, pričom každá obsahuje návody vo forme videí

K dispozícii budete mať aj súbory, na ktorých si môžete uvedené postupy precvičiť, a aj samostatné úlohy na otestovanie získaných vedomostí.

Samozrejmosťou sú aj riešenia ku každému príkladu.

Naviac kurzy obsahujú aj bonusy. Tie sa môžu líšiť podľa obsahu kurzu - napríklad ťaháky (súbory pdf na vytlačenie), doplňujúce videá, súbory pdf s fintičkami a návodmi pre uľahčenie práce, odpovede na najčastejšie otázky atď.

Samozrejmosťou je aj to, že sa môžete na mňa hocikedy obrátiť s akoukoľvek otázkou, ak bude niečo nejasné, alebo to nebude fungovať tak, ako potrebujete....

Tak už len stačí vybrať si ten správny kurz pre vás. Alebo aj všetky 😉 Ak si neviete poradiť s výberom, napíšte mi cez kontaktný formulár (klik >>) alebo e-mail na zuzana@zuzanapogranova.sk a niečo spoločne vymyslíme.

Teším sa na vás v online video kurzoch...

Zuzana

Zuzana Pogranová

Lektorka kurzov:
- Excel
- Word
- PowerPoint

Viac o mne >>

Kurzy, konzultácie a tvorba súborov na kľúč >>

Ak máte záujem o moje služby, kontaktujte ma.