Excel - pevné základy (zadarmo)

Kurz je určený nielen začiatočníkom. Obsahuje návody, ktoré potešili (i prekvapili) aj mnohých pokročilých užívateľov. Tieto postupy by mal poznať každý, kto pracuje s Excelom.

Viac informácií →

Excel - 7 TOP nástrojov

Posuňte svoje vedomosti ďalej a využívajte Excel efektívne - ušetrite si prácu, čas i svoje nervy. Online kurz je venovaný 7 najpoužívanejším nástrojom, bez ktorých si nevieme prácu v Exceli už ani predstaviť. Kurz vám môže pomôcť aj ako príprava na pracovný pohovor.

Viac informácií →

Funkcia VLOOKUP+

Všetko o jednej z najpoužívanejších funkcií získate na jednom mieste. Ako ju jednoducho použiť, ako hľadať sprava doľava, podľa viacerých stĺpcov, ako nájsť viac výskytov a mnohé ďalšie. Okrem funkcie VLOOKUP sa naučíte používať aj funkcie INDEX, MATCH, HLOOKUP a ďalšie.

Viac informácií →

Makrá v Exceli

Pozdvihnite prácu s Excelom na najvyšší level pomocou makier. Kurz je venovaný každému, kto chce začať tvoriť makrá a nevie, ako začať. Dozviete sa, ako makrá nahrávať a aj základné príkazy jazyka VBA. Vôbec nevadí, ak ste doteraz neprogramovali. Kurz je venovaný úplným začiatočníkom.

Viac informácií →

Úprava záverečnej práce vo Worde

Upravte si svoju prácu rýchlo a ľahko podľa smernice univerzity.

Viac informácií →

Ako "vyrobiť" e-book v PowerPointe

Na písanie textu používa väčšina ľudí Word. Ale... tvorba a úprava kníh v PowerPointe je jednoduchšia a hlavne, ak máte veľa obrázkov, tak aj bez nervov 🙂

Viac informácií →

Online kurzy dobíjajú svet! Prečo? Pretože:

 • Sú pohodlné
  Nemusíte nikam cestovať. Učíte sa v čase, ktorý vám vyhovuje, a na mieste, ktoré vám vyhovuje. Napríklad doma na gauči, v posteli a pokojne aj v pyžame 🙂 Alebo vo vlaku cestou do práce, či v práci na zdokonalenie vašich pracovných súborov. Jednoducho kde a kedy chcete. Jedinou zanedbateľnou podmienkou je prístup k internetu.
 • Šetria čas a peniaze
  Oproti bežným kurzom vo vzdelávacích agentúrach šetria váš čas a peniaze. Nemusíte nikam cestovať - ušetríte za dopravu aj čas venovaný presunu z miesta na miesto. Naviac kurzy v agentúrach prebiehajú jedeň alebo dva dni a treba sa ísť aj niekam naobedovať. Prípadne vo vzdialenejších mestách aj prespať. Stojí to opäť čas a peniaze. Niekedy na otvorenie kurzu musíte čakať aj mesiac - dva. Na online kurz čakať nemusíte 🙂
 • Máte ich stále k dispozícii
  K jednotlivým lekciám sa môžete hocikedy vrátiť a osviežiť ich v pamäti. Do kurzu budete mať doživotný prístup. Ak nejakú lekciu upravím, doplním alebo čokoľvek iné v kurze pozmením, dám vám vedieť e-mailom.
 • Len vy a ja
  Absolvovali ste už nejaký kurz vo vzdelávacej agentúre? Najväčšou nevýhodou je množstvo účastníkov. Nie je čas na osobné riešenia, tempo sa nedá prispôsobiť všetkým. Niekomu vyhovuje pomalšie preberanie tém a niekto by chcel doslova "hltať" všetky informácie čo najrýchlejšie... V online kurze je celý čas venovaný iba vám. Tempo si prispôsobíte svojim potrebám. Môžete sa ma spýtať na čokoľvek a ja vám odpoviem. Počas kurzu bude moja maličkosť síce prítomná offline, ale môj hlas budete počuť v každom videu. A v niektorých uvidíte aj moju usmievavú tvár 🙂
 • Nemusíte sa učiť
  Prekvapenie, že? Doteraz som písala o vzdelávaní a odrazu, že netreba... Je to naozaj tak 🙂 Online kurzy nemusíte využívať iba na učenie sa. Postupy, ktoré sú v kurzoch uvedené, sa dajú aplikovať aj na hocijaké iné údaje. Takže sa ich nemusíte učiť, ale krok za krokom nastaviť vo vašich súboroch. V online kurze je pekne všetko pohromade a tak máte na jednom mieste, ako daný nástroj použiť - nastaviť, upraviť, zrušiť... Netreba viac pátrať a hľadať na internete alebo u kolegov 🙂

Ako taký online kurz vyzerá?

Online kurz je vzdelávanie cez internet. Po prihlásení sa do sekcie kurzu na stránke www.zuzanapogranova.sk budete mať prístupné lekcie kurzu, pričom každá obsahuje návody vo forme videí

K dispozícii budete mať aj súbory, na ktorých si môžete uvedené postupy precvičiť, a aj samostatné úlohy na otestovanie získaných vedomostí.

Samozrejmosťou sú aj riešenia ku každému príkladu.

Naviac kurzy obsahujú aj bonusy. Tie sa môžu líšiť podľa obsahu kurzu - napríklad ťaháky (súbory pdf na vytlačenie), doplňujúce videá, súbory pdf s fintičkami a návodmi pre uľahčenie práce, odpovede na najčastejšie otázky atď.

Zuzana Pogranová

Lektorka kurzov:
- Excel
- Word
- PowerPoint

Viac o mne >>

Kurzy, konzultácie a tvorba súborov na kľúč >>

Ak máte záujem o moje služby, kontaktujte ma.