Zjednodušte si bežnú prácu s Excelom pomocou jednoduchých nástrojov, skratiek, funkcií... s pomocou fintičiek.

  • Fintičky sú jednoduché nástroje, skratky, funkcie a podobne, ktoré vám pri práci s Excelom ušetria množstvo času a energie.
  • Spracované sú vo forme videí, pričom jedno video trvá v priemere 1 minútu (niektoré len pár sekúnd). Nájde sa aj jedno s dĺžkou 04:26, ale to je naozaj obrovská výnimka. Priemerný čas nie je ani minúta = 00:56.
  • Momentálne je vo Fintičkárni viac ako 600 krátkych videí a postupne budú pribúdať ďalšie.
  • Cieľom je, aby pozretie videa nezabralo veľa času, ale aby používanie daného postupu ušetrilo veľa času.

Prístup ku všetkým fintičkám je jednorazovo iba symbolických 9 Eur.

  • Hocikedy si môžete videá pozrieť, prístup získate bez časového obmedzenia. Uhradená suma je jednorazová.
0
👨‍💻👩‍💻🧑‍💻

Sekcia "Excelovská Fintičkáreň" obsahuje všetky videá, ktoré boli zverejnené na facebookovej stránke Excelujme s Excelom od apríla 2017 vždy v pondelok a štvrtok o 9:00. 

Keďže sa vo videách na Facebooku ťažko orientuje a vyhľadáva, a niektorí máte v práci Facebook blokovaný, tak som vytvorila Fintičkáreň, kde sú všetky doteraz zverejnené videá na jednom mieste.

Samozrejme sem budem pridávať aj ďalšie nové zverejnené fintičky. Preto sa tu občas nájde aj zopár videí naviac, ktoré sú v pláne na najbližšie týždne...

Kto som a prečo by vás mali zaujímať práve moje videá?

Volám sa Zuzana Pogranová. Od roku 2009 pôsobím ako lektorka a konzultantka programov Excel, Word a PowerPoint. Mám za sebou tisícky odškolených/odkonzultovaných hodín a stovky spokojných klientov.

Väčšina mojich klientov sú samoukovia, ktorí na niečo buď prídu sami, alebo im to niekto ukáže. No k mnohým užitočným nástrojom sa ani náhodou nedostanú. Preto viem, aké trápenia pri práci s Excelom mávajú ľudia z praxe. Ako im aj jednoduché nástroje, skratky, funkcie, dokážu vyčariť úsmev na tvári a ušetriť minúty, hodiny a možno aj dni práce... 

Nie všetky vychytávky je možné prejsť na jednodňovom alebo dvojdňovom školení, nieto ešte počas dvojhodinovej konzultácie... Preto som vymyslela Fintičkáreň. Aby sa aj tí, ktorí sa z rôznych dôvodov nemôžu zúčastniť školenia, dozvedeli o jednoduchých pomôckach.

Zuzana Pogranová

konzultantka a lektorka
firemných i individuálnych kurzov
MS Excel, Word, PowerPoint.
Viac o mne >>

Ako to celé funguje:

  • Jedná sa o online prístup, čo znamená, že dostanete prístup do členskej sekcie. Po prihlásení sa menom a heslom budete mať k dispozícii všetky videá.
  • K jednotlivým videám sa môžete hocikedy vrátiť a venovať im toľko času, koľko potrebujete.
  • Prístup NIE JE časovo obmedzený.

Videá

Fintičkáreň momentálne obsahuje viac ako 500 videí a postupne budú pribúdať ďalšie. Každé video trvá približne 1 minútu.

Prehľad

Pri každom videu si môžete zaškrtnúť, že ste ho už videli. A dokonca aj to, či sa vám tento postup pri práci zíde. Budete tak mať stále prehľad.

Spolu viac ako 600 videí (budú pribúdať) a moja pomoc, ak bude niečo nejasné.

Cena registrácie do Fintičkárne: 9 Eur.

Jedno video stojí približne 1 cent.

Je to naozaj iba symbolická suma za to, že máte všetky videá pekne na jednom mieste a hocikedy si ich môžete znovu pozrieť 🙂

Ak zistíte, že to nie je pre vás, napíšte mi do 14 dní od zakúpenia prístupu a bez otázok vám vrátim plnú sumu, za ktorú ste prístup zakúpili.

Pozrite si ukážky, ako to v Excelovskej Fintičkárni vyzerá:

Fintičky nie sú v poradí, ako boli zverejnené, ale sú tematicky rozdelené do 30 kategórií pre ľahšiu orientáciu.

Ukážka niektorých kategórií. Po kliknutí sa obrázok zväčší:

Môžete zaplatiť kartou, online prevodom alebo bankovým prevodom. Prístupy obdržíte na váš e-mail hneď po tom, ako mi príde platba od vás. Pri platbe kartou alebo online prevodom to bude IHNEĎ. Pri platbe bankovým prevodom to väčšinou trvá 1 - 2 dni.

Je vám niečo nejasné alebo máte otázky? Neváhajte a napíšte mi >>

Ukážka vybraných fintičiek.

Lepšie uvidíte, keď si ich pustíte v režime celej obrazovky:

1) Formát Číslo = Ctrl+Shift+!

2) Podmienené formátovanie - duplicity

3) Viac hárkov na monitore

4) Funkcia s podmienkou = IF

5) Zacyklené odkazy

6) Kontingenčná tabuľka - rýchly filter

Čo si myslia ľudia o fintičkách?