Súbory na kľúč

Podľa vašich požiadaviek pripravím:

  • tabuľky s výpočtami i makrá v Exceli
  • dokumenty vo Worde
  • prezentáciu v PowerPointe

Alebo upravím vaše existujúce súbory.

Požiadavky a predstavy mi môžete napísať, prípadne sa môžeme stretnúť aj osobne. Dohodneme podrobnosti a vytvorím vám cenovú ponuku.

Som otvorená akýmkoľvek nápadom a požiadavkám, preto sa nebojte mi napísať aj tie najnerealizovateľnejšie predstavy. Často sa stretávam s tým, že sú ľudia prekvapení, čo všetko Excel, Word i PowerPoint dokážu. Keď sa chce a hľadajú sa cesty, dá sa veľa vytvoriť... 🙂

V prípade záujmu ma kontaktujte.

Referencie:

Spolupráca so Zuzanou bola skvelá. Pripravila mi viac návrhov, z ktorých som si jeden vybrala. Všetko stihla ešte skôr, ako bolo dohodnuté. Ešte raz ďakujem. S takýmito ľudmi sa skvelo spolupracuje.

Martina Dudová, prírodná kozmetika Navia - www.navia.sk

Zuzka je proste super. 🙂 Už som zažil rôznu spoluprácu, ale Zuzkin prístup je nadštandardný.

Filip Smutný, autor knihy Kúzelné papiere(https://www.martinus.sk/?uItem=269261)

Na Zuzku jsem náhodou narazila v době, kdy jsem psala svůj eBook. Zasekla jsem se na obsahu. Nešlo mi vytvořit odrážky v obsahu tak, jak jsem si představovala a navíc, je ještě zarovnat. Bylo to pro mě horší, než napsat 40 stránek textu. Zuzka byla ochotná a nabídla mi pomoc, a mi spadl kámen ze srdce. Nejenže mi vytvořila obsah přesně, jaký jsem chtěla, ale navíc mi upravila zarovnání na stránkách a vyrobila obsah, na který, když se klikne, skočí na kapitolu. Moc ti, Zuzko, děkuji, ušetřila jsi mi spoustu starostí. Všem doporučuji její služby, protože Zuzka je opravdu profík!

Lenka Krůpová, www.lenkakrupova.cz
Zuzana Pogranová

Lektorka kurzov:
- Excel
- Word
- PowerPoint

Kurzy, konzultácie a tvorba súborov na kľúč.

Ak máte záujem o moje služby, kontaktujte ma.