3 TOP nástroje Excelu, ktoré sa oplatí ovládať a používať

Prístup k záznamu troch úspešných webinárov s praktickými ukážkami a príkladmi na precvičenie

Vďaka tomu, že sú webináre praktické, môžete hneď po ich pozretí začať v praxi úspešne používať tri najužitočnejšie nástroje Excelu. Pomôžu pri práci, ušetria čas a zefektívnia vašu prácu.

Ak ste nestihli živé vysielanie, alebo si chcete webináre pozrieť ešte raz (alebo i viackrát), využite záznamy. Dozviete sa viac o týchto témach:

 • 1
  Ako automatizovať prácu v Exceli pomocou vzorcov a funkcií
 • ako v Exceli fungujú vzorce a funkcie a aký je medzi nimi rozdiel
 • aké znamienka okrem "bežných" + a – môžete vo vzorcoch použiť (praktické príklady)
 • prečo a kedy používať doláre (nie, nebudeme sa baviť o peniazoch. Znak dolára má veľmi užitočnú funkciu aj vo výpočtoch) (praktické príklady)
 • rozdiel medzi hodnotou a formátom (alfa a omega celého Excelu)
 • počet funkcií, ktoré Excel ponúka, a prečo nikdy nevyužijete všetky
 • podrobný postup ako a kedy použiť funkcie VLOOKUP a XLOOKUP – vyhľadávacie funkcie, ktoré sú pre mnohých strašiakom (praktické príklady)
 • spôsob ako vnárať a spájať funkcie v jednej bunke (praktické príklady)
 • 2
  Kontingenčné tabuľky v Exceli
 • ako vytvoríte kontingenčnú tabuľku (KT) (praktické príklady)

 • aké sú dva základné princípy, vďaka ktorým jednoducho vytvoríte KT z hocijakých údajov (praktické príklady)

 • praktické ukážky pre inšpiráciu (k čomu môžete KT využiť)

 • ako spoznáte, že sa jedná o kontingenčnú tabuľku

 • 3
  Podmienené formátovanie
 • ako funguje a postup ako jednoducho nastavíte podmienené formátovanie (PF) (praktické príklady)

 • praktické ukážky pre inšpiráciu (k čomu môžete PF využiť)

 • ako nastavíte podmienku na texty, čísla, dátum (praktické príklady)

 • ako nastavenú podmienku upraviť alebo odstrániť (praktické príklady)

 • praktické ukážky použitia množiny ikon

 • praktické ukážky dashboardov

 • podrobný postup krok za krokom, ako nastavíte PF na celý riadok (praktický príklad)

 • podrobný postup krok za krokom, ako pomocou PF porovnáte dve databázy (praktický príklad)

Vo všetkých webinároch sú použité praktické príklady, vďaka ktorým môžete dané nástroje začať používať okamžite vo svojich súboroch.

Ku všetkým webinárom budete mať k dispozícii aj súbory, ktoré som použila počas živého vysielania. Môžete si ich stiahnuť a nastavenia si vyskúšať.

Cena prístupu k záznamom = 21 €

(jeden webinár = 7 €)

Prístup budete mať na 12 mesiacov.

Kto vás bude webinármi sprevádzať?

Som Zuzana Pogranová, od roku 2009 pôsobím ako lektorka firemných i individuálnych kurzov Excelu, Wordu a PowerPointu.

Som veľmi rada, že ste navštívili moju stránku a že vás môžem pozvať sledovať záznamy z troch webinárov.

Garancia vrátenia peňazí

Čo keď sa vám to nebude páčiť, alebo vám môj štýl vysvetľovania nebude vyhovovať? Alebo jednoducho zistíte, že to nie je to pravé pre vás?

Mne veľmi záleží na tom, aby boli všetci moji klienti spokojní. Preto máte 3 dni od zakúpenia prístupu k webinárom garanciu vrátenia peňazí. Ak sa do 3 dní rozhodnete, že to jednoducho nie je to pravé pre vás, bez otázok vám vrátim v plnej výške sumu, za ktorú ste si záznamy zakúpili.

Aké sú reakcie ľudí,

ktorí už webináre videli?

Dobrý večer, ďakujem pekne za dnešný webinár, ako obyčajne, pekne spracovaný, prehľadný a zrozumiteľný.
Dobrý deň, Ďakujem za možnosť zúčastniť sa na webinári. Prinieslo mi to zase niečo nové do praxe👌.
Jméno Příjmení
Dobrý večer pani Pogranová, vôbec prvýkrát som sa zúčastnil na školení týkajúceho sa práce s Excelom. Váš webinár sa mi naozaj páčil, naučil som sa veľa užitočných vecí o kontingenčných tabuľkách. Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za príjemne a užitočne strávený čas. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a samozrejme v tejto dobe veľa zdravia. Budem sa tešiť na budúce webináre a školenia.
Dobrý večer, práve som sa dostala k webináru Ako zautomatizovať prácu v Exceli a teda musím veľmi pochváliť Váš spôsob prednášky. Všetko bolo jednoducho, laicky vysvetlené, ľahko pochopiteľné. Po 6,5 roku sa vraciam po MD a RD do práce, kde Excel využívam denne, teraz som ho 6,5 roka neotvorila. Webinár mi krásne pripomenul zabudnuté. Veľká vďaka za webinár.
Jméno Příjmení
Dobrý deň Zuzana, ďakujem za webinár a E-book. Práve si po rokoch na materskej dovolenke hľadám prácu. Veľmi ste mi pomohli v rýchlosti zopakovať Excel. Keby sa tomu venujem sama, tak mi to zaberie oveľa väčšie množstvo času.
Jméno Příjmení
Dobrý deň Zuzka, ďakujem za super webinár, veľmi sa teším, že som sa na neho prihlásila 🙂 Vidím svetlo na konci tunela s mojím ovládaním Excelu 😀
Jméno Příjmení
Zúčastnila som sa aj včerajšieho webinára. Bol vynikajúci. Ďakujem veľmi pekne. Nestihla som len posledných 15 minút, tak tie si dodatočne pozriem. Veľmi sa mi páčil a dozvedela som sa veľa vychytávok, ktoré pri svojej práci určite využijem. Ešte raz ďakujem a určite sa v budúcnosti na niektorý z Vašich kurzov prihlásim.
Jméno Příjmení
Dobrý deň, webinár bol veru super. Aj keď s Excelom pracujem (samozrejme len "pokročilejšie" základy, aj VLOOKUP používam 🙂) dozvedela som sa aj nové veci, resp. to čo som používala a nevedela prečo, teraz som pochopila. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem.
Jméno Příjmení
Dobrý večer, rád by som sa touto cestou poďakoval za dnešný webinár. Bol zrozumiteľný, poučný a mňa osobne posunul v Exceli o krok ďalej. Držím Vám palce a prajem veľa úspechov.
Jméno Příjmení
Dobrý deň pani Pogranová, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za včerajší webinár a takisto za Vašu super prácu.
Jméno Příjmení
Ďakujem za zrozumiteľne vysvetlenie fungovania Excelu. Pomalými krôčikmi mu prichádzam na chuť. Avšak som ešte len začiatočník, takže je ešte čo sa učiť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.
Jméno Příjmení
Dobrý deň, pozrela som si webinár a páčil sa mi. Podmienené formátovanie používam občas pri príprave tabuliek s výsledkami asi pre 30 ľudí. Mnohé veci som si ujasnila, potvrdila, ale zároveň som sa dozvedela aj o ďalších možnostiach využitia. Ďakujem veľmi pekne
Jméno Příjmení
Dobrý deň, chcem sa aj poďakovať za včerajší webinár "Excel - kontingenčné tabuľky". Aj ja ho hodnotím veľmi pozitívne. Už dávno som Vám chcel napísať, máte príjemný hlas a volíte primeranú rýchlosť téme, ktorú práve vysvetľujete. Za veľmi dôležité pokladám, že pri vysvetľovaní sa snažíte step by step rozobrať daný problém do podrobností, aby človek, ktorý pracuje popri vašom výklade, zvládol bez problému prakticky postup vášho zadania. Teším sa na ďalšie vychytávky a videá.
Jméno Příjmení
Dobrý večer, chcem sa srdečne poďakovať za skvelý včerajší webinár. Pred jeho konaním som si prešla videá - pevné základy, ktoré sú naozaj skvele pripravené. Aj samotnému laikovi je hneď jasné, o čom je reč. Sú prehľadné, adresné a jednoducho vysvetlené bez zložitých komentárov. Zopakovala som si svoje vedomosti a niečo sa aj nové naučila. Nový pohľad na Excel som nadobudla po skončení webinára. Doteraz moja nočná mora sa mení na pomocníka. Ešte raz veľká vďaka za Vašu prácu a Váš drahocenný čas. Dnes je veľmi málo ľudí, ktorí urobia niečo nezištne pre druhých. Prajem veľa osobných a pracovných úspechov a mnoho spokojných účastníkov kurzov.
Jméno Příjmení

Vyplňte svoju objednávku

Máte nejaké otázky, alebo vám niečo nie je úplne jasné? Napíšte mi na zuzana@zuzanapogranova.sk alebo použite formulár. Rada vám odpoviem.