Ako vytvoriť video z fotografií za 5 minút

 

 

.

Blíži sa čas dovoleniek a nejeden z nás sa po návrate podelí s kamarátmi a s rodinou o svoje zážitky vo forme fotiek.

Čo tak tento rok skúsiť niečo nove? Fotky z dovolenky a na pozadí tradičná hudba z dovolenkovej destinácie... 🙂

Nemusíte inštalovať žiadny špeciálny program - postačí PowerPoint.

Možností použitia je však oveľa viac:

Akcie s kamarátmi - výlety, chatovačky, "opíjačky" alebo len bežný deň? Pustite si video, otvorte pivko a spoločne spomínajte a zabávajte sa.

Máte na starosti veľkoplošnú obrazovku vo firme a už sa Vám zdá nudné klasické preblikávanie fotiek? Spestrite to videom z fotiek z firemných akcií s rôznymi efektami. Vaši kolegovia sa určite pristavia pri obrazovke a sledovanie fotografií bude zábavnejšie.

Alebo chcete starým rodičom ukázať fotky zo stužkovej či promócií, na ktorých sa nemohli zúčastniť? Pripravte video a uvidíte, hrdosť v ich očiach bude na nezaplatenie.

Prípadne máte iné fotografie, o ktoré sa chcete podeliť s kamarátmi, rodinou, kolegami alebo niekde publikovať na svojej stránke? Pomocou podrobného postupu, ktorý Vám ponúkam, to hravo a rýchlo zvládnete 🙂

Použitie PowerPointu je veľmi jednoduché.

Pozrite si video, ktoré som vytvorila v PowerPointe:

Vyplňte nasledujúci formulár a o pár minút už môžete mať vytvorené vlastné video.  Ja to bežne stíham za 3 🙂 Konkrétne toto má efekt pri každom obrázku iný, tak mi celkovo trvalo 6 minút aj s nahratím na youtube. Tak skúste, či sa Vám to podarí rýchlejšie...

0 ľudí vytvára video zo svojich fotografií

*Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam.